PSG s druhou prehrou v sezóne, v oslabení podľahol Toulouse 0:2

NETKY.SK • 24 September 2016, 07:56 • 2 min

TOULOUSE - Úradujúci francúzsky futbalový šampión Paríž Saint Germain si v piatkovom dueli 7. kola Ligue 1 pripísal na konto druhú prehru v prebiehajúcej sezóne.

Druhú priečku v tabuľke prepustil FC Toulouse, ktorému podľahol 0:2. Domácich poslal v 48. minúte z penalty do vedenia Yann Bodiger, cenný triumf potvrdil jedenásť minút pred koncom Jimmy Durmaz. Cestu za tromi bodmi Toulouse výrazne uľahčil hosťujúci Serge Aurier, ktorý na začiatku druhého polčasu videl druhú žltú kartu a zamieril pod sprchy.

Ligue 1 - 7. kolo:

FC Toulouse - Paríž Saint Germain 2:0 (0:0)

Góly: 48. Bodiger (z 11 m), 79. Durmaz. ČK: 46. Aurier (PSG)