Prvé víťazstvo Evianu, Monaco spasil v 94. minúte striedajúci Germain

NETKY.SK • 25 September 2014, 07:58 • 2 min

PARÍŽ - Premiérové víťazstvo v novom ročníku Ligue 1 si zaknihovali v stredu futbalisti Evianu, ktorí zdolali v 7. kole na domácom trávniku Lens 2:1. Napriek tomu zostávajú so štyrmi bodmi na dne tabuľky najvyššej francúzskej súťaže.

Naopak, prvú prehru v sezóne si zapísali hráči Lille, ktorí nestačili na Nice (0:1). Jediný gól duelu strelil v 41. minúte domáci Methieu Bodmer.

Vicemajster AS Monaco si odviezol cenné tri body z ihriska Montpellieru, hoci to na plný bodový zásah hostí dlho nevyzeralo. O víťazstve "kniežat" rozhodol až v štvrtej minúte nadstaveného času striedajúci Valere Germain, ktorý bol na trávniku iba šesť minút.