Testovaných na slovensku
13631
Infikovaných na slovensku
471
Infikovaných svetovo
1120256
Úmrtí svetovo
59341
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
4. apr. 2020Izidor
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Poď sa s nami báť!
Poď sa s nami báť!
07.10.2019 14:30 Zaujímavosti
Poď sa s nami báť!
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
07.10.2019 14:30 Zaujímavosti

Poď sa s nami báť!Hľadáte nové dobrodružstvo? Na Slovensku máte možnosť zažiť to, čo ste ešte nezažili. Prvý strašidelný dom na Slovensku pod názvom Horror House Slovakia v Trnave, nie je len pre milovníkov hororových filmov.


Poď sa s nami báť! Team Horror House Slovakia (Strašidelný dom) pozýva všetkých návštevníkov na jedinečnú prehliadku plnú zábavy a strachu. Na návštevníkov čakajú obľúbené hororové bytosti, perfektný zážitok a zopár úloh. Zaži s Horror House Slovakia ten pravý hororový zážitok už 25.10.2019 o 18 hod. :)
 

 

Jedná sa o krátkodobý kultúrny projekt viažúci sa k Halloweenu. Minulý rok bol strašidelný dom otvorený prvýkrát a to po dobu jedného mesiaca. Tento rok sa brány strašidelného domu otvoria  od 25.10. do 30.11.2019. Návštevníci zažijú na vlasnej koži zábavnú prehliadku so živými hercami. Strašiť sa bude  formou "zosobnenia" rôznych hororových filmov alebo samotných fóbií (min. rok napr. pavúčia miestnosť). Návštevníci prechádzajú jednotlivými miestnosťami, kde sa budú báť a pritom musia splniť rôzne úlohy, aby úspešne absolvovali celú prehliadku, ktorá trvá cca 20-30 minút.

 

Motto akcie je "Poď sa s nami báť". Minulý ročník bol úspešný a pozitívne ohlasy prinútili organizátorov si tento strašidelný scenár zopakovať opäť. Druhý ročník však bude ešte viac strašidelnejší a preto sa je čoho báť. :D

 

V lete mohli zažiť strašideľnú noc aj počas akcie "Scary night", ktorá sa konala v Kukuričnom bludisku vo Vlčkovciach. Vďaka týmto skúsenostiam sa herci doslova so svojimi rolami vžili a strašenie tým prešlo o level vyššie. Horor House Slovakia je prvý strašidelný dom na Slovensku a svojim návštevníkom má čo ponúknuť ako napr. strašidelnú prehliadku plnú horrorových a creepy postáv, plnenie ľahkých úloh, zábava, strach, jedinečný zážitok, atď.

 

Príďte sa báť spolu ako rodina, priatelia alebo kolektív z práce. Tento typ zábavy je výborný ako teambuilding. Vstup je vhodný pre dospelých a deti od 15+. Vstup prebieha v časových intervaloch po skupinách 5 až 10 ľudí. Zážitok strachu umocní aj chutný Scary Drink. :)

 

 

Rezervácie: 0940 803 435

Lokalita: Štefánikova 105/15, Trnava
Otváracie dni : Stredy, piatky, soboty vždy od 18,00-22,00 

Vstupné: Dospelí - 9 eur, Študenti - 8 eur(iba v stredy s ISIC kartou/inou študentskou kartou) reklama


reklama


Zdroj: Netky EŠN, Team Horror House Slovakia

Foto:  Horror House SlovakiaNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok