Parma si neudržala vedenie a skončila remírou

NETKY.SK • 9 December 2013, 08:10 • 2 min

RÍM - V nedeľňajšom stretnutí 15. kola talianskej futbalovej Serie A remizoval Inter Miláno na svojom ihrisku s Parmou 3:3.

Hostia po prvom polčase viedli 2:1, krátko po ňom ale v rozpätí dvoch minút o vedenie prišli. Rovnako rýchla však bola aj ich odpoveď a Sansone v 59. minúte svojím druhým presným zásahom vyrovnal. Slovenský brankár Parmy Pavol Bajza odsledoval zápas len z pozície náhradníka.

Sumár:
Inter Miláno - FC Parma 3:3 (1:2)
Góly: 44., 54. Palacio, 56. Guarin - 11., 59. Sansone, 45.+1 Parolo, 48.000 divákov