Ovečkin pri premiére v Diname Moskva nebodoval, Graňák 0+1

NETKY.SK • 21 September 2012, 06:47 • 2 min

Ovečkin pri premiére v Diname Moskva nebodoval, Graňák 0+1 - Hokej Vo štvrtkovom zápase hokejovej KHL zvíťazilo moskovské Dinamo nad Minskom vysoko 7 2. Premiéru v drese domácich si odkrútil Alexander Ovečkin, ktorý sa dohodol na kontrakte počas výluky v

Vo štvrtkovom zápase hokejovej KHL zvíťazilo moskovské Dinamo nad Minskom vysoko 7:2. Premiéru v drese domácich si odkrútil Alexander Ovečkin, ktorý sa dohodol na kontrakte počas výluky v zámorskej NHL. Hviezdny útočník vyšiel bodovo naprázdno, asistenciu si však pripísal jeho slovenský spoluhráč z formácie Dominik Graňák.
      Ufa zdolala Metallurg Magnitogorsk 4:3 po predĺžení. Hetrikom sa blysol útočník ruskej reprezentácie Sergej Zinovjev, pri druhom presnom zásahu mu v 37. minúte asistoval slovenský obranca Ivan Baranka.
      Asistenciu si tiež pripísal útočník Rastislav Špirko. Jeho Avtomobilist Jekaterinburg zvíťazil nad Jugrou Chanty-Mansijsk 4:3.

sumáre:
      Metallurg Novokuzneck – Severstaľ Čerepovec 3:5 (2:1, 1:2, 0:2)
      Góly: 12. Kagarlickij, 20. Metljuk, 23. Megalinskij - 18. Lehtonen, 32. Šipačov, 33. Ketov, 47. Stoljarov, 58. Lehtonen.

Sibir Novosibirsk – Víťaz Čechov 3:2 po sn (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0, 1:0)
      Góly: 17. Sannikov, 47. Zajcev, 65. Lehterä - 30. Fahey, 42. Koroljuk.

Avtomobilist Jekaterinburg - Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
      Góly: 11. Straka, 16. Gusev, 31. Sazonov, 41. Sokolov (ŠPIRKO) - 13. Pepeljaev, 45. a 48. Altarjov.

Salavat Julajev Ufa – Metallurg Magnitogorsk 4:3 pp (1:0, 2:2, 0:1 – 1:0)
      Góly: 15. Svitov, 31. Zinovjev, 37. Zinovjev (BARANKA), 65. Zinovjev - 23. Zdunov, 24. Platonov, 60. Lisin.

Ak Bars Kazaň – Traktor Čeľabinsk 6:2 (1:1, 1:1, 4:0)
      Góly: 20. Nikulin, 27. Medvedev, 45. Petrov, 49. Teresčenko, 51. Lukojanov, 53. Kuljaš - 18. Čistov, 28. Karpov.

CSKA Moskva – Barys Astana 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
      Góly: 22. Paršin - 35. Dawes, 37. Boyd, 60. Rudenko

Dinamo Moskva – Dinamo Minsk 7:2 (0:1, 4:1, 3:0)
      Góly: 23. Anisin (GRAŇÁK), 24. Solovjov, 35. Gynge, 40. Kasjančuk, 49. Soin, 56. Cvetkov, 59. Kokarev - 11. Platt, 24. Stas.

Zdroj:  TASR