Oslabené Lazio udržalo v rímskom derby remízu 1:1

NETKY.SK • 9 Apríl 2013, 09:01 • 2 min

RÍM - V pondelňajšom zápase 31. kola talianskej Serie A remizovali futbalisti AS Rím v mestskom derby s Laziom 1:1. Hostia išli do vedenia v 16. minúte vďaka Hernanesovi, za domácich vyrovnal z penalty Francesco Totti.

Lazio dohrávalo od 69. minúty bez vylúčeného Giuseppeho Biavu. Pred duelom utrpeli zranenia dvaja fanúšikovia. Priaznivci oboch klubov sa dostali do potýčok, ktoré musela riešiť polícia. Tá zasahovala aj pri bitke na Ponte Duca d'Aosta, moste cez Tiber, ktorý vedie k štadiónu. Chuligáni dokonca hádzali na privolané sanitky delobuchy a kamene, informovala agentúra dpa. Obaja muži utrpeli bodné zranenia, ale odmietli nechať sa hospitalizovať.