Infikovaných na slovensku
363
Infikovaných svetovo
842,320
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
BratislavaBratislava -2°
Biblia
TV program
Moje Netky
Je to v tvojich rukách.
Je to v tvojich rukách.
15.01.2019 09:00 Zaujímavosti
Dobré dôvody, pre ktoré by ste prechod na online marketing nemali dlho odkladať
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
15.01.2019 09:00 Zaujímavosti

Dobré dôvody, pre ktoré by ste prechod na online marketing nemali dlho odkladaťSpotrebitelia sa vďaka jednoduchosti ovládania čoraz viac obracajú na internet. Platí to aj pri rozhodovaní o nákupe. A práve to robí internetový marketing pre podnikateľov ešte dôležitejším ako kedykoľvek predtým. Podľa štúdií a zistení, pred tým, než sa človek rozhodne nakupovať, urobí potrebný prieskum najmä na internete a sociálnych médiách, a až potom prejde k svojmu rozhodnutiu.


Prostredníctvom pravidelnej, cenovo dostupnej a prispôsobenej komunikácie si môžete takto so svojimi potenciálnymi klientmi vytvárať aj dobré vzťahy. Ak ale nie ste ešte stále presvedčení, že internetový marketing je smer, ktorým by mala vaša spoločnosť ísť, potom nechajte týchto 5 nižšie uvedených výhod internetového marketingu pomôcť vám zmeniť názor.

 

1. Internetový marketing je lacný

 

Prvá výhoda. Marketingové produkty prostredníctvom fyzickej predajne sú oveľa drahšie ako tie na internete. Navyše opakujúce sa náklady na údržbu a prenájom klasickej nehnuteľností nie sú relevantné pre internetový marketing.

 

Okrem toho, pre zobrazenie v obchode nemusíte plniť regály a okná skladom, stačí použiť kvalitné a čo najviac reálne obrázky. V dôsledku toho môžete navyše udržiavať nízke náklady na zásoby tým, že ich objednáte  v súlade s aktuálnym a najčastejším dopytom. Základom úspechu v tomto smere je ale dobrý eshop na mieru.

 

2. Internetový marketing umožňuje pohodlné skladovanie

 

Ďalší a obrovský benefit. Bez toho, aby ste sa museli obávať platieb a nadčasov pre pracovníkov alebo z dlhých  otváracích hodín, internetový marketing vám dáva slobodu nechať váš podnik otvorený 24 hodín denne, sedem dní v týždni, bez nutnosti priameho kontaktu so zákazníkom.

 

Klienti tiež považujú za neuveriteľne výhodné nakupovať vaše služby a produkty na internete podľa vlastného plánu a najlepšie pohodlne na svojom kvalitnom notebooku Lenovo.

 

3. Prispôsobený reklamný prístup

 

Ak si vytvoríte na základe úspešnej nákupnej histórie konkrétny profil preferencií zákazníka, internetový marketing vám pre nich umožní prispôsobiť aj vašu ponuku. Môžete robiť cielené ponuky, ktoré sú skutočným odrazom ich záujmov a sledovaním informácií o produktoch a webových stránkach, ktoré potom navštívia.

 

4. Môžete využiť sociálne médiá

 

Sociálne médiá sa každodenne rozrastajú a internetový marketing vám to umožní využiť. Majú obrovskú silu a začlenením nástrojov sociálnych médií do kampaní internetového marketingu môžete tento druh vplyvu využiť a následne sledovať, ako vaše zisky stúpajú.

 

5. Umožňuje vám osloviť viac ľudí

Vďaka internetu nerozhoduje žiadna vzdialenosť. Nepotrebujete zriaďovať žiadne špeciálne pobočky, predajne a obchody. Predávať produkty môžete v ľubovoľnej časti národa a krajine. Všetko veci, ktoré výrazne rozširujú cieľový trh, ktorý je pre každé jedno podnikanie nesmierne dôležitý.

 

Odborne vytvorená a nastavená kampaň od úspešnej reklamnej agentúry sa vám teda oplatí a otvára celý svet príležitostí na podnikanie. Stačí sa len presvedčiť, ako jednoducho to funguje aj v praxi.reklama


reklama


Zdroj: Netky EŠN

Foto:  ShutterstockNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok