Omsk vyrovnal v Novosibirsku sériu na 2:2, Kazaň postúpila

NETKY.SK • 27 Február 2013, 07:59 • 2 min

Omsk vyrovnal v Novosibirsku sériu na 2 2, Kazaň postúpila - Hokej Slovenský hokejový útočník Tomáš Záborský jednou asistenciou pomohol k výhre Avangardu Omsk na ľade Sibiru Novosibirsk 5 2 v utorňajšom štvrtom zápase 1. kola play off KHL.

Slovenský hokejový útočník Tomáš Záborský jednou asistenciou pomohol k výhre Avangardu Omsk na ľade Sibiru Novosibirsk 5:2 v utorňajšom štvrtom zápase 1. kola play off KHL. Omsk tak v sérii hranej na štyri víťazstvá vyrovnal na 2:2 na zápasy.

Jednu asistenciu zaznamenal aj Štefan Ružička, no jeho Ufa prehrala s Metallurg Magnitogorsk 2:3 a stav série je vyrovnaný 2:2 na zápasy.

Postup do semifinále si vybojovali hráči AK Bars Kazaň, ktorí zvíťazili na ľade Neftechimiku Nižnekamsk 3:2 po dvojnásobnom predĺžení vďaka gólu Darzinša z 93. minúty duelu a celú sériu tak vyhrali 4:0 na zápasy.