Olympique Marseille a Olympique Lyon s remízou 1:1

NETKY.SK • 21 September 2015, 09:55 • 2 min

PARÍŽ - Futbalisti Olympique Marseille remizovali v nedeľňajšom zápase 6. kola francúzskej Ligue 1 s Olympique Lyon 1:1.

Domáci hrali druhý polčas oslabení o vylúčeného Alessandriniho, ktorý v 44. minúte videl červenú kartu. Napriek tomu sa im podarilo streliť vyrovnávajúci gól, keď v 68. min skóroval Rekik.

Štvrté víťazstvo v rade dosiahli futbalisti Saint Etienne, keď si poradili na domácej tráve s Nantes 2:0. "Les Verts" sú s 13 bodmi na treťom mieste tabuľky, od druhého Rennes ich delí len horšie skóre. Lídrom ligy je majstrovský Paríž SG so 14 bodmi.