NHL: Tatar skóroval, Detroit však podľahol Tampe Bay 1:3

NETKY.SK • 21 Marec 2015, 08:40 • 2 min

NEW YORK - Ani gól slovenského hokejistu Tomáša Tatara nepomohol Detroitu k víťazstvu a "červené krídla" zaznamenali v zámorskej NHL druhú prehru za sebou.

V noci na sobotu podľahli na ľade Tampy Bay 1:3, pričom jediný presný zásah hostí zaznamenal v 27. minúte počas presilovky práve Tatar. Pre 24-ročného útočníka to bol v tejto sezóne už gól s poradovým číslom 26.

Do zápasu zasiahol aj Tatarov krajan a tímový kolega Tomáš Jurčo, ktorý si počas 10-minútového pobytu na ľade pripísal dva neúspešné strelecké pokusy.

výsledky:

Anaheim - Colorado 3:2 po predĺžení (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Góly: 4. Sekáč (Fleischmann, Rakell), 50. Rakell (Despres, Sekáč), 62. Perry (Vatanen) - 46. Iginla (Duchene, Hejda), 48. O´Reilly

Buffalo - New Jersey 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Góly: 52. Moulson (Ennis, B. Gionta) - 30. S. Bernier (Gomez, Henrique), 34. S. Bernier (Henrique, Gomez), 49. Tootoo

Tampa Bay - Detroit 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Góly: 22. Stralman (Hedman, Palát), 51. Killorn (Hedman, Drouin), 60. Stamkos (B. Boyle, Palát) - 27. TATAR
Tomáš Tatar odohral 16:28 min, 3 strely, 1 gól, Tomáš Jurčo (obaja Detroit) odohral 10:01 min, 3 strely