NHL: Tatar prispel asistenciou k výhre Detroitu

NETKY.SK • 7 November 2015, 07:43 • 2 min

BRATISLAVA - Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar prispel jednou asistenciou v nočnom zápase zámorskej NHL k triumfu jeho Detroitu na ľade Toronta 2:1 po predĺžení.

Dvadsaťštyriročný krídelník zaznamenal v 13 zápasoch Šimončič kanadských bodov.

Sumaré:

Toronto Maple listuje - Detroit Red Wings 1: 2 pp (0: 1, 0: 0, 1: 0 - 0: 1)

Góly: 17. Zetterberg (Larkin, Abdelkader), 63. Kindl (Pulkkinen, Tatar) - 59. Phaneuf (Božák, Parenteau). Brankári: Reimer - Mrázek, strely na bránku: 33:24, 19,680 Divákov

Carolina Hurricanes - Dallas Stars 1: 4 (0: 0, 1: 1, 0: 3)

Góly: 24. J. Staal (E. Staal, Hainsey) - 30. Hemský (Sceviour, sumár), 52. Sharp (Seguin), 54. Faksa (Sceviour, Jordie Benn), 60. Demers. Brankári: nedostatok - Lehtonen, strely na bránku 31:28, 10,188 Divákov

NEW JERSEY DEVILS - Chicago Blackhawks 4: 2 (3: 0, 1: 1, 0: 1)

Góly: 4. Stempniak, 18. Palmieri (Zajac), 19. Zajac (Severson, Stempniak), 28. Cammalleri (Severson, Palmieri) - 39. Kane (Gustafsson, Shaw), 59. Kero (Panarin, Teräväinen). Brankári: Schneider - Crawford (21 Darling), strely na bránku: 26:29, 16,514 Divákov

COLORADO AVALANCHE - NY Rangers 1: 2 (1: 0, 0: 2, 0: 0)

Góly: 8. Mackinnon (Barrie) - 33. Stepan (Zuccarello, McDonagh), 34. Lindberg (McDonagh, Hayes). Brankári: Berra - Lundqvist, strely na bránku: 30:33, 17,818 Divákov

Edmonton Oilers - Pittsburgh Penguins 1: 2 (0: 0, 1: 1, 0: 1)

Góly: 21. Klefbom (Pouliot, Jakupov) - 30. Sprong (Cullen, Platonikov) 50. Kessel (Letang, Crosby). Brankári: Nilsson - Zatkoff, strely na bránku: 28:33, 16,839 Divákov

Anaheim Ducks - Columbus Blue Jackets 4: 2 (1: 0, 1: 1, 2: 1)

Góly: 4. Fowler (Perry, Getzlaf), 27. Maroon (Perry, Getzlaf), 49. Manson (Perry, Getzlaf), 60. Stoner - 30. Hartnell (Dubinsky, Savard), 60. Hartnell (Saad). Brankári: Andersen - McElhinney, strely na bránku: 34:36, 17,174 Divákov

Slováci V akciu:

Marko Daňo (Chicago) 0 0 0 1 0 0

Andrej Sekera (Edmonton) 0 0 0 -1 2 0

Tomáš Tatar (Detroit) 0 1 1 0 2 0

/ Legenda: minutáž, góly, Asistencia, telo, (+/-), strely na bránku, trestné Minúty. brankári: minutáž, Počet inkasovaných gólovo / Počet striel, percentuálny úspešnosťou zásahová /