NHL: Tatar ani Jurčo nebodovali, Detroit vyhral po predĺžení

NETKY.SK • 5 Marec 2015, 08:15 • 2 min

NEW YORK - Tomáš Tatar s Tomášom Jurčom sa predstavili zo slovenských hokejistov v štyroch stredajších stretnutiach NHL.

Ani jeden z nich nebodoval, ale ich Detroit zdolal po predĺžení New York Rangers. Rozhodla o tom nová posila, český obranca Marek Židlický. Tatar zaznamenal počas takmer 17 minút na ľade dve strely, Jurčo odohral takmer 15 minút a gólmana Cama Talbota ohrozil troma strelami.

Detroit - NY Rangers 2:1 po predĺ. (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Góly: 7. Abdelkader (Zetterberg, Ericsson), 62. Židlický (Daciuk, Zetterberg) - 18. Girardi (Nash, Brassard)
Tomáš Tatar 2 strely, odohral 16:23, Tomáš Jurčo (obaja Detroit) 3 strely, odohral 14:34

Winnipeg - Ottawa 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Góly: 46. Frolík (Stempniak, Myers) - 5. Turris (Ceci, Michálek), 30. Ryan (Zibanejad, Karlsson), 32. Condra (Stone, Turris)

Colorado - Pittsburgh 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Góly: 21. Iginla (Landeskog, Barrie), 35. MacKinnon (Hejda, Landeskog), 55. Landeskog (O'Reilly) - 50. Malkin

Anaheim - Montreal 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Góly: 7. Beauchemin (Palmieri, Thompson), 31. Rakell (Sekáč, Lindholm), 58. Fowler (Kesler) - 59. Galchenyuk (Markov, Desharnais)