NHL: Sekera asistoval pri víťazstve Edmontonu

NETKY.SK • 30 September 2015, 07:26 • 2 min

NEW YORK - Andrej Sekera jednou asistenciou prispel k utorkovému víťazstvu hokejistov Edmontonu nad Arizonou 4:0 v rámci prípravy na blížiaci sa nový ročník NHL.

Čistým hetrikom sa zaskvel švédsky stredný útočník Anton Lander, slovenský obranca sa v presilovke v závere prostrednej tretiny podieľal na jeho druhom presnom zásahu. Dvadsaťdeväťročný Prievidžan strávil na ľade takmer 21 minút a dosiahol dva plusové body.

Dve mínusky, jeden dvojminútový trest a neúspešnú strelu na bránku mal v štatistikách po zápase v Buffale iný slovenský zadák Martin Marinčin, ktorého Toronto tam podľahlo 0:4. Urastený Košičan odohral 16:08 min.

Výsledky utorkových prípravných stretnutí pred novou sezónou zámorskej hokejovej NHL:

Buffalo - Toronto 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Pittsburgh - Tampa Bay 4:2 (2:1, 2:1,0:0)
Nashville - Columbus 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
Winnipeg - Ottawa 4:3 po predĺžení (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
Dallas - St. Louis 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
Calgary - Colorado 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Edmonton - Arizona 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) - Andrej Sekera (Edmonton) 0+1

Los Angeles - Anaheim 1:2 po predĺžení (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
San Jose - Vancouver 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)