NHL: Rangers obrátili sériu a vyradili Washington

NETKY.SK • 14 Máj 2015, 07:22 • 2 min

NEW YORK - Hokejistom New Yorku Rangers sa podaril dokonalý obrat a postúpili do finále Východnej konferencie NHL.

V stredajšom stretnutí zdolali Washington 2:1 po predĺžení a celú sériu vyhrali 4:3 na zápasy, pričom prehrávali už 1:3. Vo finále konferencie nastúpia proti Tampe Bay, o postup do finále Stanleyho pohára budú v Západnej konferencii bojovať Chicago s Anaheimom. O výhre Rangers rozhodol v 12. minúte predĺženia Derk Stepan.

Play off - Východná konferencia - semifinále
New York Rangers - Washington 2:1 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0) - konečný výsledok série: 4:3, Rangers postúpili do finále Východnej konferencie
Góly: 27. Hayes (Miller, McDonagh), 72. Stepan (Girardi, Yandle) - 13. Ovečkin (Johansson, Bäckström)