NHL: Pánik a Meszároš nebodovali, z výhry sa tešilo Toronto

NETKY.SK • 12 Marec 2015, 07:31 • 2 min

NEW YORK - Richard Pánik a Andrej Meszároš nastúpili proti sebe v stredajšom stretnutí hokejovej NHL, no ani ani jeden z nich sa nezapísal do kanadského bodovania.

Z víťazstva 4:3 po samostatných nájazdoch sa tešil útočník Toronta Pánik, ktorý zaznamenal počas takmer 18 minút strávených na ľade jeden mínusový bod. Meszároš, ktorý dostal v sobotňajšom zápase pukom do hlavy a vynechal pondelkový tréning, odohral takmer 20 minút.

Výsledky stredajších zápasov zámorskej hokejovej NHL:

Toronto - Buffalo 4:3 po sam. nájazdoch (2:2, 0:1, 1:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 15. Kozun (J. Lindström, MacWilliam), 15. Komarov (Booth, T. Smith), 57. Bozak (Kessel, Rielly), rozhodujúci sam. nájazd Bozak - 7. Larsson (Ennis, Moulson), 17. Ennis (Moulson, Larsson), 32. Moulson (Larsson, Ennis)
Richard Pánik (Toronto) -1, odohral 17:43, Andrej Meszároš (Buffalo) 2 strely, odohral 19:45 min

Washington - New York Rangers 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Góly: 12. Ovečkin (Kuznecov, J. Ward) - 9. Hagelin (Hayes, Boyle), 17. J.T. Miller (Hayes), 58. St. Louis (Kreider)

Calgary - Anaheim 6:3 (2:2, 3:1, 1:0)
Góly: 11. Stajan (D. Jones, Russell), 16. Gaudreau (Jooris, Russell), 28. Stajan (Ferland, Bollig), 29. Monahan (Wideman), 34. Gaudreau (Wideman, Russell), 56. Hudler (Backlund, Wideman) - 1. Getzlaf, 3. Getzlaf (Kesler, Palmieri), 39. Lindholm