NHL: Halák inkasoval len raz, Islanders zdolali Philadelphiu 3:1

NETKY.SK • 26 November 2015, 07:42 • 2 min

NEW YORK - Slovenský brankár Jaroslav Halák svojím výkonom pomohol v noci na štvrtok v zámorskej NHL k triumfu hokejistov New Yorku Islanders nad Philadelphiou 3:1. Halák kryl 17 z celkového počtu 18 striel a zaznamenal 94,4-percentnú úspešnosť zákrokov. Prekonal ho len v 4. minúte v presilovke Claude Giroux.

Siedmy gól útočníka Tomáša Tatara v tejto sezóne nestačil Detroitu, "červené krídla" podľahli doma Bostonu 2:3 po predĺžení. Hostia natiahli víťaznú šnúru na štyri zápasy rovnako ako Ottawa, ktorá si poradila s Coloradom 5:3.

Minnesota - Vancouver 2:3

New York Islanders - Philadelphia 3:1 /za domácich Halák kryl 17/18 striel, 94,4-percentná úspešnosť zákrokov/

Detroit - Boston 2:3 pp /za domácich Tatar 1+0/, Tampa Bay - Los Angeles 2:1 pp a sn

Arizona - Anaheim 4:2

Colorado - Ottawa 3:5

San Jose - Chicago 2:5