NHL: Detroit pri návrate Jurča do zostavy prehral s Floridou 1:2 pp

NETKY.SK • 30 November 2015, 07:30 • 2 min

DETROIT - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa po úspešnom pôsobení na farme vrátil do zostavy Detroitu. V nedeľňajšom dueli NHL proti Floride, v ktorom Red Wings prehrali 1:2 po predĺžení, nahradil Teemuho Pulkkinena.

Jurčo strávil na ľade vyše 13 minút a na konto si pripísal mínusku. Bodovo sa nepresadil ani jeho krajan Tomáš Tatar. Jurčo odohral v nižšej zámorskej súťaži AHL štyri zápasy, v ktorých v drese Grand Rapid Griffins nazbieral deväť bodov za päť gólov a štyri asistencie.

sumár:

DETROIT RED WINGS - FLORIDA PANTHERS 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

Góly: 28. Larkin - 55. Smith (Ekblad), 62. Campbell (Huberdeau, Jokinen). Brankári: Mrázek - Luongo, strely na bránku: 29:32, 20.027 divákov

Slováci v akcii:

Tomáš Tatar (Detroit) 12:31 0 0 0 0 0 2

Tomáš Jurčo (Detroit) 13:14 0 0 0 -1 1 2

/legenda: minutáž, góly, asistencie, body, (+/-), strely na bránku, trestné minúty. brankári: minutáž, počet inkasovaných gólov/počet striel, percentuálna úspešnosť zásahov/