Neapol s Hamšíkom vyhral v lige nad Veronou 3:0, Ivan sa zranil

NETKY.SK • 11 Apríl 2016, 07:57 • 2 min

RÍM - Futbalisti SSC Neapol v základnej zostave s Marekom Hamšíkom triumfovali v dueli 32. kola talianskej Serie A nad Hellasom Verona hladko 3:0. Slovenský stredopoliar hral do 79. minúty.

Už v prvom polčase poslali favorita do dvojgólového vedenia Manolo Gabbiadini a Lorenzo Insigne z pokutového kopu, po prestávke potvrdil víťazstvo Neapola proti oslabenému súperovi Jose Callejon. "Partenopei" strácajú na druhom mieste tabuľky na lídra Juventus Turín šesť bodov.

Sampdoria Janov zdolala doma Udinese 2:0, v zápase sa zranil slovenský reprezentant David Ivan. Ten prišiel na ihrisko v 71. minúte, no už o chvíľu neskôr musel trávnik opustiť. Fiorentina zaváhala v boji o Ligu majstrov. V nedeľu na ihrisku Empoli prehrala 0:2 a v tabuľke naďalej figuruje na 5. mieste.

Lazio Rím vyhralo na ihrisku Palerma suverénne 3:0, pod čo sa dvoma gólmi podpísal Miroslav Klose.

Serie A - 32. kolo:

FC Empoli - ACF Fiorentina 2:0 (1:0)

Góly: 42. Pucciarelli, 89. Zieliňski

FC Turín – Atalanta Bergamo 2:1 (1:0)

Góly: 35. Peres, 46. Maxi López – 82. Cigarini

SSC Neapol – Hellas Verona 3:0 (2:0)

Góly: 33. Gabbiadini, 45.+2 Insigne (z 11m), 70. Callejon, ČK: 45. Souprayen (Hellas)