Neapol s Hamšíkom v základe zdolal Veronu

NETKY.SK • 20 August 2017, 09:14 • 2 min

TURÍN - Futbalisti Juventusu Turín úspešne vykročili za obhajobou titulu talianskeho majstra.

V úvodnom zápase 1. kola nového ročníka Serie A zdolali Cagliari 3:0 vďaka gólom Maria Mandžukiča, Paula Dybalu a Gonzala Higuaina.

SSC Neapol v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Marekom Hamšíkom zvíťazil na pôde nováčika súťaže Hellas Verona 3:1. Hamšík hral do 66. minúty. Hostia viedli po vlastnom góle Samuela Suoprayena, o ďalšie dva presné zásahy sa postarali Arkadiusz Milik a Faouzi Ghoulam. V 82. minúte videl červenú kartu Elseid Hysaj a z nariadenej penalty znížil Giampaolo Pazzini.

sumáre - 1. kolo talianskej Serie A:

Juventus Turín - Cagliari 3:0 (2:0)

Góly: 12. Mandžukič, 45. Dybala, 66. Higuain

Hallas Verona - SSC Neapol 1:3 (0:2)

Góly: 83. Pazzini (11 m) - 32. Souprayen (vlastný), 39. Milik, 62. Ghoulam, ČK: 82. Hysaj (Neapol)