Neapol remizoval s Atalantou, Hamšík pomohol k deľbe bodov

NETKY.SK • 23 Marec 2015, 07:15 • 2 min

RÍM - Futbalisti úradujúceho talianskeho šampióna Juventusu Turín triumfovali v nedeľňajšom súboji 28. kola talianskej Serie A nad FC Janov 1:0. Tesné víťazstvo zariadil v 25. minúte Carlos Tevez. Slovenský reprezentačný stredopoliar Juraj Kucka odohral v drese hostí celý zápas, do štatistík sa však nezapísal.

SSC Neapol iba remizoval na domácom trávniku s Atalantou Bergamo 1:1. Hoci hostia hrali od 55. minúty v oslabení o jedného hráča, dokázali ako prví nájsť recept na skórovanie a v 72. minúte sa ujali vedenia. Len dve minúty predtým poslal tréner SSC Rafael Benitez na ihrisko slovenského reprezentanta Mareka Hamšíka a ten sa napokon výraznou mierou pričinil o deľbu bodov. V závere stretnutia sa k jeho prihrávke do šestnástky dostal Duvan Zapata a hlavou stanovil konečný rezultát na 1:1.

V úvodnom nedeľňajšom zápase triumfoval Empoli na domácom ihrisku nad Sassuolom 3:1.