Neapol iba remizoval so Sassuolom, Inter zdolal Fiorentinu 4:2

NETKY.SK • 29 November 2016, 07:45 • 2 min

NEAPOL - Futbalisti SSC Neapol so slovenským kapitánom Marekom Hamšíkom iba remizovali v pondelňajšej dohrávke 14. kola talianskej Serie A so Sassuolom 1:1.

Skóre stretnutia otvoril v 42. minúte po peknej individuálnej akcii Lorenzo Insigne, hostia vyrovnali v 82. minúte zásluhou Gregoirea Defrela. Neapol figuruje až na 7. mieste tabuľky, na sériového majstra a lídra Juventus Turín stráca osem bodov. Sassuolo okupuje 16. priečku.

Milánsky Inter vo večernom zápase zdolal Fiorentinu 4:2 a posunul sa pred ňu na 8. miesto tabuľky.

sumáre - 14. kolo:

SSC Neapol - US Sassuolo Calcio 1:1 (1:0)

Góly: 42. Insigne - 82. Defrel

/M. Hamšík (Neapol) odohral celý zápas/

Inter Miláno - AC Fiorentina 4:2 (3:1)

Góly: 3. Brozovič, 9. Candreva, 19. a 90.+1 Icardi - 37. Kalinič (z 11 m), 62. Iličič, ČK: 45.+1 Rodriguez (Fiorentina)