NBA: Toronto otočilo duel s Charlotte, Miami si poradilo s Dallasom

NETKY.SK • 2 Január 2016, 07:40 • 2 min

NEW YORK - Basketbalisti Toronta vyhrali v zámorskej NBA doma nad Charlotte 104:94. Nepriaznivo sa vyvíjajúci duel otočili až v záverečnej štvrtine, v ktorej súpera deklasovali 30:12. Pod triumf sa DeMar DeRozan podpísal 23 bodmi, Kyle Lowry pridal 18 bodov a 11 asistencií. Hostia nedokázali bodovať ani raz v záverečných 4:45 min.

Miami si poradilo s Dallasom presvedčivo 106:82 a prerušilo dvojzápasovú sériu prehier. Hviezdou večera bol Hassan Whiteside s 25 bodmi a 19 doskokmi, Gerald Green zaznamenal z lavičky 19 bodov. V drese domácich odohral Dwyane Wade iba 19 minút, pretože ho trápia príznaky chrípky.