NBA: Thunder prehrali s Hawks napriek 46 bodom Westbrooka

NETKY.SK • 20 December 2016, 08:51 • 2 min

NEW YORK - Russell Westbrook nastrieľal 46 bodov, doskočil 11 lôpt a rozdal 7 asistencií, ale Oklahoma napriek jeho úsiliu podľahla doma Atlante 108:110 v pondelňajšom zápase severoamerickej basketbalovej NBA.

Vyrovnávajúci smeč Stevena Adamsa, ktorý by duel posunul do predĺženia, prišiel veľmi tesne po naplnení riadneho hracieho času. Thunder hrali štvrtý zápas po sebe bez Victora Oladipa pauzujúceho pre zranené zápästie. Detroit prehral prvý polčas v Chicagu 34:69 a celý zápas napriek dvom víťazným štvrtinám 82:113. "Bol to otrasný výkon," komentoval tréner Pistons Stan van Gundy.