NBA: Rozbehnutý Cleveland zdolal aj Detroit

NETKY.SK • 28 Január 2015, 08:25 • 2 min

NEW YORK - Kyrie Irving vyrovnal svoje sezónne maximum s 38 bodmi, LeBron James pridal 32 a Cleveland vyhral v utorok v zámorskej basketbalovej NBA siedmy zápas v rade, keď si poradil s Detroitom 103:95.

Sedem hráčov Milwaukee dosiahlo dvojciferné čísla a Bucks si poradili s Miami 109:102. Súboj sledovali aj boxeri Floyd Mayweather a Manny Pacquiao. Heat prišli o Dwyana Wadea, ktorý si v tretej štvrtine poškodil zadný stehenný sval. Hráči Dallasu prvýkrát v ročníku prehrali tri zápasy v rade, Mavericks doma nestačili na Memphis (90:109). Vedúci tím Atlantickej divízie z Toronta si poradil s Indianou 104:91, bolo to tridsiate víťazstvo Raptors v sezóne, čo je nový rekord kanadského klubu v počte úspechov pred prestávkou pre Zápas hviezd.