NBA: Najlepší tím súťaže sa potrápil s najslabším

NETKY.SK • 28 Február 2014, 08:24 • 2 min

MIAMI - Basketbalisti Miami odohrali výbornú tretiu štvrtinu dovtedy vyrovnaného súboja NBA s New York Knicks a položili v nej základ svojho víťazstva 108:82. LeBron James dosiahol vo štvrtok v maske chrániacej zlomený nos 31 bodov, Dwyane Wade pridal 23. James v piatom stretnutí v rade prekonal hranicu 30 bodov. Miami vyhralo šiesty duel za sebou.

Washington natiahol sériu úspechov na päť, na palubovke Toronta však na to potreboval až tri predĺženia. Vedúci tím NBA Indiana si poradila s Milwaukee 101:96. Paul George a Lance Stephenson dosiahli po 18 bodov. Pacers, ktorí prvom polčase prišli o 17-bodové vedenie, majú na konte 44 víťazstiev a 13 prehier. Bucks sú zasa s bilanciou 11-46 najhorším tímom súťaže.

Výsledky štvrtkových stretnutí zámorskej basketbalovej NBA:
Indiana - Milwaukee 101:96 (30:15, 20:35, 23:16, 28:30)
Toronto - Washington 129:134 po trojnásobnom predĺžení (27:21, 27:36, 24:26, 28:23 - 8:8, 4:4, 11:16)
Miami - New York 108:82 (28:22, 27:28, 32:14, 21:18)
Denver - Brooklyn 89:112 (8:29, 28:30, 20:30, 33:23)