NBA: Miami zdolalo LA Clippers 102:97 a doma je stopercentné

NETKY.SK • 8 November 2013, 07:36 • 2 min

NEW YORK - Basketbalisti Miami Heat vyhrali v zápase zámorskej NBA na domácej palubovke nad Los Angeles Clippers 102:97, prispel k tomu 29 bodmi ich rozohrávač Dwyane Wade.

Pre Heat to bola štvrtá výhra v sezóne, pričom doma si udržali stopercentnú bilanciu troch víťazstiev v troch súbojoch.

Domáci sa síce na začiatku trochu herne trápili a po polčase strácali, ale kontrolu prebrali v tretej štvrtine a napokon duel doviedli do víťazného konca. Hosťom nepomohlo ani 25 bodov a 14 doskokov Blakea Griffina.