NBA: LeBron James dosiahol triple-double

NETKY.SK • 11 November 2014, 07:10 • 2 min

CLEVELAND - Basketbalista Clevelandu LeBron James dosiahol pri víťazstve 118:111 nad New Orleansom triple-double (32 bodov, 12 doskokov, 10 asistencií).

V druhom polčase exceloval Kyrie Irving, ktorý po prestávke dal 27 zo svojich 32 bodov. Cavaliers hrali doma druhýkrát v sezóne. V drese Chicaga sa po zranení vrátil do zostavy Derrick Rose a 24 bodmi a siedmimi asistenciami pomohol Bulls k výhre 102:91 nad Detroitom. Už piatu prehru v rade si pripísali hráči New York Knicks, ktorí prehrali s Atlantou 85:91. Šnúru šiestich zápasov bez víťazstva ukončila Indiana, Pacers zdolali Utah 97:86. V drese Indiany stále chýbajú členovia základnej päťky David West, George Hill a Paul George.