NBA: James s Irvingom zabezpečili Clevelandu druhú výhru

NETKY.SK • 22 Apríl 2015, 07:50 • 2 min

CLEVELAND - Basketbalisti Clevelandu vyhrali aj druhý domáci zápas série prvého kola play-off Východnej konferencie NBA, Boston zdolali 99:91. V poslednej štvrtine sa domácim podarilo udržať náskok vďaka výkonu dvojice LeBron James, Kyrie Irving, ktorá si podelila všetkých 24 bodov Cavaliers v tejto časti hry. James dal celkovo 30 bodov, pätnásť z nich v štvrtej štvrtine.

Washington vyhral aj druhýkrát v Toronte, tentoraz 117:106. V závere základnej časti sa Wizards pritom na palubovkách súperov veľmi nedarilo. V play-off v posledných dvoch rokoch majú mimo svojej haly bilanciu 7-1.

Dwight Howard dosiahol 28 bodov, James Harden pridal 24 a Houston si poradil s Dallasom 111:99. V sérii Západnej konferencie vedú Rockets 2:0 na zápasy.

Výsledky utorkových stretnutí 1. kola play-off zámorskej basketbalovej NBA (hrá sa na štyri víťazstvá):