NBA: Indiana vyhrala v repríze konferenčného finále

NETKY.SK • 13 November 2014, 07:44 • 2 min

MIAMI - Basketbalisti Indiany zvíťazili v repríze posledného finále Východnej konferencie NBA na palubovke Miami 81:75.

Pacers uspeli napriek tomu, že im oproti minulosezónnym zápasom o konferenčný titul chýbalo šesť hráčov vrátane štyroch basketbalistov zo základnej päťky. Indianu potiahli najmä Chris Copeland so 17 bodmi a Roy Hibbert so 16 bodmi a 15 doskokmi. Po nepodarenom vstupe do sezóny (1 - 6) vyhrali Pacers druhý duel v rade. Miami sa nedarila hra pod oboma košmi a streľba trestných hodov.

Hráči Portlandu dali v prvom polčase Denveru až 84 bodov a položili základ svojho víťazstva 130:113. Trail Blazers boli len dva body o vyrovnania svojho polčasového maxima (86 bodov), ktoré vytvorili 5. januára 1986. Ďalšiu prehru si pripísali hráči Los Angeles Lakers, tentoraz neuspeli na palubovke New Orleans 102:109.