NBA: Indiana uspela v Milwaukee, domáca výhra Washingtonu

NETKY.SK • 23 Február 2014, 09:22 • 2 min

NEW YORK - Výsledky sobotňajších stretnutí zámorskej basketbalovej NBA.

Basketbalisti lídra Východnej konferencie Indiana Pacers zvíťazili v sobotňajšom stretnutí zámorskej NBA na palubovke posledného tímu tabuľky Milwaukee Bucks 110:100. Hráči hosťujúceho mužstva položili základ svojej výhry v prvej štvrtine, v ktorej strelili o deväť bodov viac ako basketbalisti Milwaukee. Najvýraznejšie sa v drese Indiany presadili Paul George s 32 bodmi a David West (30 b.), sekundoval im domáci tridsaťbodový kanonier Brandon Knight.

Dramatický súboj videli diváci vo Washingtone, miestni Wizards zdolali New Orleans Pelicans o jediný bod 94:93. O výhre domácich rozhodol tri desatiny sekundy pred koncom poslednej štvrtiny úspešným smečom 31-ročný Brazílčan Nene. Washington si pripísal na svoje konto druhé víťazstvo v sérii a patrí mu piata priečka v tabuľkovom poradí Východnej konferencie, New Orleans sú na Západe na 12. pozícii.