NBA: Golden State hladko vyhralo v Sacramente

NETKY.SK • 4 Február 2015, 07:48 • 2 min

SACRAMENTO - Basketbalisti Golden State umlčali v utorkovom stretnutí zámorskej NBA hráčov Sacramenta na takmer sedem minút na prelome prvej a druhej štvrtiny a šnúrou 23:0 položili základ svojho víťazstva na palubovke súperov 121:96. Stephen Curry zaznamenal v zápase 23 bodov a deväť asistencií.

Detroit mal v utorok výbornú prvú štvrtinu proti Miami a napokon sa tešil z výhry 108:91, ktorá dáva Pistons naďalej nádej na play-off. Práve s Heat bojuje Detroit o účasť vo vyraďovacej časti. Boston prerušil sériu troch prehier a poradil si s New York Knicks 108:97. Philadelphia prvýkrát od marca 2013 dokázala doma vyhrať tri zápasy v rade, v utorok zdolala trápiaci sa Denver 105:98.