NBA: Detroit ukončil víťaznú šnúru LeBrona Jamesa a spol.

NETKY.SK • 4 December 2013, 07:21 • 2 min

MIAMI - Basketbalisti Detroitu Pistons ukončili desaťzápasovú víťaznú sériu Miami Heat v NBA a súpera zdolali na jeho palubovke 107:97.

Sedem strelcov Pistons dosiahlo dvojciferný počet bodov, najviac Kyle Singler (18). Heat naposledy prehrali 9. novembra s Bostonom. Na ich hre sa prejavila absencia Dwyana Wadea, ktorý má problémy s kolenom. LeBron James a Michael Beasley dali po 23 bodov. Detroit prehral s Miami v štrnástich z predchádzajúcich šestnástich zápasov.

Dve predĺženia potrebovali hráči Philadelphie k výhre 126:125 nad Orlandom. Michael Carter-Williams dosiahol prvé triple-double v kariére (27 bodov, 12 doskokov, 10 asistencií). Aj vďaka skvelému výkonu hráčov z lavičky natiahol Denver víťaznú sériu na sedem zápasov, Brooklyn zdolal 111:87.

Výsledky utorkových stretnutí zámorskej basketbalovej NBA:
Philadelphia - Orlando 126:125 po dvojnásobnom predĺžení (29:34, 29:23, 27:23, 19:24 - 14:14, 8:7)
Boston - Milwaukee 108:100 (28:23, 20:18, 21:22, 39:37)
Brooklyn - Denver 87:111 (29:27, 21:31, 15:31, 22:22)
Miami - Detroit 97:107 (18:28, 25:26, 25:28, 29:25)
Memphis - Phoenix 110:91 (23:19, 23:35, 36:20, 28:17)
Dallas - Charlotte 89:82 (22:18, 17:24, 21:25, 29:15)
Sacramento - Oklahoma 95:97 (31:19, 16:31, 18:28, 30:19)
Golden State - Toronto 112:103 (19:36, 29:29, 22:23, 42:15)