NBA: Detroit tesne vyhral v San Antoniu

NETKY.SK • 7 Január 2015, 07:45 • 2 min

NEW YORK - Strela Brendona Jenningsa krátko pred záverečným klaksónom rozhodla o víťazstve Detroitu 105:104 na palubovke San Antonia v utorkovom zápase NBA.

Najlepším strelcom víťazov bol Andre Drummond, ktorý dosiahol 20 bodov a pridal 17 doskokov, double-double zaznamenal aj Greg Monroe (17 bodov, 11 doskokov). Do zostavy San Antonia sa po vynechaných piatich dueloch vrátil Tony Parker, ale hral iba jeden polčas.

Basketbalisti Phoenixu začali štvorzápasovú šnúru na ihriskách súperov víťazstvom v Milwaukee 102:96. Rozhodli o ňom najmä úsekom 16:4 na prelome tretej a štvrtej štvrtiny. V drese Suns žiaril Markleff Morris, autor 26 bodov a 10 doskokov.