NBA: Derby v LA sa skončilo debaklom Lakers

NETKY.SK • 7 Marec 2014, 07:54 • 2 min

SAN ANTONIO - Basketbalisti San Antonia zdolali v sledovanom štvrtkovom zápase zámorskej NBA doma Miami 111:87.

Spurs vyhrali piaty zápas v rade. Tim Duncan sa na tom podieľal 23 bodmi a 11 doskokmi, Tony Parker pridal sedemnásť bodov, z toho štrnásť v prvom polčase. Domácim sa podarilo ubrániť LeBrona Jamesa a povolili mu 19 bodov.

Phoenixu sa proti Oklahome podarilo zmazať v priebehu zápasu 16-bodové manko a súpera zdolal 128:122. Gerald Green dosiahol kariérne maximum 41 bodov, z nich 25 dal v tretej štvrtine. Na opačnej strane si sezónne maximum (36 bodov) vytvoril Russell Westbrook. Derby v Los Angeles sa skončilo debaklom pre Lakers, Clippers vyhrali vysoko 142:94.