NBA: Cleveland vyhral v Memphise, Spurs zdolali Thunder

NETKY.SK • 26 Marec 2015, 07:47 • 2 min

MEMPHIS - Basketbalisti Clevelandu vyhrali v stredajšom zápase NBA na palubovke Memphisu 111:89.

O osude duelu sa rozhodlo najmä v úvode tretej štvrtiny, v ktorej Cavaliers premenili jedenásť z prvých trinástich streleckých pokusov. Houston pripravil New Orleans štvrtú prehru v rade (95:93). Po štyroch stretnutiach zakopla Oklahoma, ktorá prehrala v San Antoniu 91:130. Obhajcom prvenstva v NBA sa podarilo ubrániť rozbehnutého Russella Westbrooka, ktorý zaznamenal šestnásť bodov a z poľa mal iba päť úspešných pokusov.

Výsledky stredajších stretnutí zámorskej basketbalovej NBA:
Charlotte - Brooklyn 88:91 (26:23, 20:19, 18:26, 24:23)
New York - Los Angeles Clippers 80:111 (17:28, 16:35, 21:27, 26:21)
Orlando - Atlanta 83:95 (31:23, 21:24, 19:21, 12:27)
Toronto - Chicago 103:116 (29:20, 25:30, 28:27, 21:39)
Washington - Indiana 101:103 (20:14, 24:28, 32:28, 25:33)
Boston - Miami 86:93 (20:27, 20:30, 22:25, 24:11)
Memphis - Cleveland 89:111 (19:22, 23:33, 24:36, 23:20)
Minnesota - Los Angeles Lakers 99:101 po predĺžení (15:24, 28:25, 23:24, 24:17 - 9:11)
New Orleans - Houston 93:95 (34:19, 18:30, 18:29, 23:17)
Denver - Philadelphia 85:99 (21:22, 25:27, 30:23, 9:27)
Utah - Portland 89:92 (21:12, 18:25, 26:18, 24:37)
San Antonio - Oklahoma 130:91 (32:28, 39:22, 29:24, 30:17)
Phoenix - Sacramento 99:108 (26:31, 27:27, 17:25, 29:25)