NBA: Bosh lakťom poslal na zem rozhodcu

NETKY.SK • 20 Január 2014, 12:24 • 2 min

CHARLOTTE - Jeden z rozhodcov sobotného stretnutia Charlotte - Miami sa na vlastnej koži presvedčil, aké ostré lakte má hviezda basketbalových Miami Heat Chris Bosh.

Keď pivot úradujúcich šampiónov NBA dve minúty pred koncom poslednej štvrtiny za stavu 90:90 nepremenil z pravého rohu ihriska svoj strelecký pokus, zatrielil do obrany. Po dvoch krokoch však podskočil a lakťom svojej streleckej ľavej ruky udrel arbitra do tváre. Ten spadol na zem ako podťatý a poriadnu chvíľu trvalo, než sa znova postavil. Bosh však akoby nič pokračoval v návrate pod vlastný kôš. Hostia zvíťazili 104:96 po predĺžení.