Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
29. mar. 2023Miroslav
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Pápež František
Pápež František
08.09.2021 17:13 Domov
Návštevu pápeža budú na bratislavskom letisku sprevádzať dopravné obmedzenia
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
08.09.2021 17:13 Domov

Návštevu pápeža budú na bratislavskom letisku sprevádzať dopravné obmedzeniaBRATISLAVA - Počas presunu delegácií sú plánované krátke uzávery príjazdovej aj odjazdovej komunikácie.


Letisko M. R. Štefánika v Bratislave upozorňuje cestujúcu verejnosť na dopravné obmedzenia, ktoré sú plánované v dňoch 12. – 15. 9. 2021 v súvislosti s návštevou pápeža Františka na Slovensku.

 

Zástupcovia letiska odporúčajú, aby sa cestujúci v tieto dni dostavili na letisko minimálne 2,5 hodiny pred svojím odletom a brali ohľad na možné zdržanie pri doprave z/na letisko. Na návštevu Svätého Otca sa na letisku pripravujú naozaj dôsledne v súčinnosti s ostatnými participujúcimi zložkami.

 

Prečítajte si tiežPočas návštevy pápeža Františka je ohlásený protest za odluku cirkvi od štátu

 

V súvislosti s návštevou Svätého Otca nebude na Letisku M. R. Štefánika obmedzená prevádzka pravidelných ani charterových letov. Všetky linky teda vybavia podľa aktuálneho letového poriadku. Na letisku však bude vyššia koncentrácia bezpečnostných zložiek a platiť bude sprísnený bezpečnostný režim.

 

Počas presunu delegácií sú plánované krátke uzávery príjazdovej aj odjazdovej komunikácie (Ivanská cesta) medzi obchodným centrom IKEA a letiskom, a to v oboch smeroch. Počas uzávery ciest nebude premávať MHD, motorovým vozidlám nebude umožnený vstup ani výjazd z areálu letiska. 

 

Možno vás zaujmeAKTUALIZÁCIA: Verejné podujatia v rámci návštevy pápeža budú dostupné aj pre nezaočkovaných!

 

Čas uzávery ciest sa v prípade meškania letov môže zmeniť. Cestujúcim, ktorí majú odlietať v čase týchto dopravných obmedzení, odporúčame dostaviť sa na letisko s časovým predstihom aspoň 2,5 hodiny pred plánovaným odletom.

 

Plánované časy uzávery Ivanskej cesty v úseku Letisko Bratislava – IKEA obojsmerne:
(môže sa zmeniť v prípade omeškania príletu alebo odletu)

 

12. 9. 2021 v čase 15:30 – 16:00
14. 9. 2021 v čase 7:30 – 8:05
14. 9. 2021 v čase 19:15 – 19:45
15. 9. 2021 v čase 13:00 – 13:35reklama


Zdroj: Hovorca Letiska M. R. Štefánika Matúš Hrabovský/ Netky.sk LD

Foto:  TASRNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
NAJČÍTANEJŠIE
reklama
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok