Nash po zákroku Stuarta s podozrením na otras mozgu

NETKY.SK • 9 Október 2013, 10:50 • 2 min

SAN JOSE - Hokejista New Yorku Rangers Rick Nash nedohral utorkový zápas NHL na ľade San Jose Sharks.

Elitný kanadský útočník inkasoval v úvodnej tretine úder lakťom do hlavy od domáceho obrancu Brada Stuarta a do druhej časti už nenastúpil. V stretnutí, v ktorom "jazdci" utrpeli hrozivý debakel 2:9, tak stihol odohrať len necelých šesť minút.

Nash vynechal záverečné štyri zápasy minulého ročníka pre otras mozgu po zákroku Milana Lucica z Bostonu a lekári majú teraz podozrenie, že sa mu problémy vrátili. Po zápase sa sťažoval na silné bolesti hlavy. "Vždy máte obavy, keď vás trafia do hlavy," povedal pre New York Daily News 29-ročný kanonier, ktorý zatiaľ nevedel odhadnúť ako dlho bude pauzovať.