Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
18. jún. 2019Vratislav
BratislavaBratislava 15°
Biblia
TV program
Moje Netky
Vitajte v CROWTECHU.
Vitajte v CROWTECHU.
04.12.2018 13:00 Ekonomika
Náradie nielen pre profesionálov
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
04.12.2018 13:00 Ekonomika

Náradie nielen pre profesionálovBudúci rok oslávi firma CROWTECH svoje dvadsiate narodeniny. Predajňa na Bratislavskej ulici je už galantskou stálicou. Sú dovozcom produktov renomovanej anglickej spoločnosti CROMWELL. Práve táto firma ich oslovila, aby ich značku zastupovali na Slovensku. Ako sa však tejto firme podarilo zostať na trhu toľko rokov?


Najväčšou výhodou predajne je, že nezastrešuje len jednu značku, ale viacero produktov rôznych svetovo uznávaných kvalitných značiek ako napríklad Cromwell, Makita, DeWalt, Stanley a mnoho ďalších. V praxi to znamená, že zákazník nájde široký sortiment náradia pod jednou strechou. Firma Crowtech je hlavným dodávateľom vo viacerých veľkých firmách, pretože dokáže komplexne zabezpečiť svojich zákazníkov. Ich zákazníci nemusia behať po rôznych predajniach, kým nájdu všetko potrebné na výkon práce. Ak sa rozhodnú zájsť do Crowtechu, ušetria čas i peniaze a tiež získajú lepší prehľad o produktoch dostupných na trhu.

 

 

Heslom firmy je „Náradie pre profesionálov“, no na svoje si príde každý domáci kutil či majster. Či už potrebujete postaviť altánok, opraviť kuchynskú linku, poskladať posteľ či postaviť dom, všetko potrebné náradie nájdete pod jednou strechou. Vyškolení personál by mala mať každá dobrá firma. Firma Crowtech si uvedomujeme, že je dôležité získavať nové a aktuálne informácie z oboru, a preto sa ich zamestnanci pravidelne zúčastňujú teambuildingov a školení. Vďaka tomuto vedia odpovedať na otázky a poradiť klientom v každej sfére. Stretnete sa tu s individuálnym prístupom a zamestnanci Vám vždy radi pomôžu s výberom.

 

Firma Crowtech si uvedomujeme, že je dôležité získavať nové a aktuálne informácie z oboru, a preto sa ich zamestnanci pravidelne zúčastňujú teambuildingov a školení. Vďaka tomuto vedia odpovedať na otázky a poradiť klientom v každej sfére. Stretnete sa tu s individuálnym prístupom a zamestnanci Vám vždy radi pomôžu s výberom.

 

 

Majiteľ firmy sa riadi heslom „Čo dáš, to sa ti vráti.“ a preto sa rozhodol podporovať mestom organizované eventy a futbalový tím. Firma Crowtech sa snaží odvďačiť mestu ale aj ľudom a touto cestou sa aj poďakovať za roky vernosti. „Ďakujem našim klientom, že sú snami už 20 rokov a spravíme všetko pre to, aby sme našim stálym ale aj novým zákazníkom naďalej poskytovali kvalitné náradie, služby a poradenstvo.“ hovorí konateľ firmy, Ľudovít Varjú.

 reklama


Zdroj: Netky EŠN

Foto:  Netky RKNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok