Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
10. jún. 2023Margaréta
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
08.03.2023 10:57 Ekonomika
Najlepšie kryptomeny, ktoré si môžete kúpiť roku 2023: Bitcoin, Ethereum a mince Big Eyes
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
08.03.2023 10:57 Ekonomika

Najlepšie kryptomeny, ktoré si môžete kúpiť roku 2023: Bitcoin, Ethereum a mince Big EyesZdravíme nadšencov kryptomien! Je dobre, ak sa snažíte diverzifikovať svoje finančné prostriedky a vstúpiť do fascinujúceho sveta kryptomien. V tomto článku sa pozrieme na tri najlepšie kryptomeny, ktoré si môžete kúpiť v roku 2023: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a úplne nový predpredajový meme token Big Eyes Coin (BIG).


 

Bitcoin: OG v kryptomenách
Začnime diskusiou o Bitcoine. Bitcoin je prvá kryptomena a stále patrí medzi tie najznámejšie a najpoužívanejšie. Napriek tomu, že Bitcoin existuje už viac ako desať rokov, zostáva rozumnou investíciou aj v roku 2023. Mnoho odborníkov verí, že Bitcoin sa bude v najbližších rokoch naďalej zhodnocovať, čo z neho urobí potenciálne ziskovú investíciu.
Decentralizácia Bitcoinu je jednou z jeho hlavných výhod. To znamená, že nie je pod dohľadom žiadnej vládnej ani finančnej organizácie, čo z neho robí dokonalú alternatívu pre každého, kto chce investovať do niečoho, čo nie je náchylné na výkyvy konvenčných trhov.

 

Ethereum: švajčiarska armádna kryptomena
Ethereum existuje už nejaký čas, podobne ako Bitcoin, no stále je to jedna z najznámejších a najrozšírenejších dostupných kryptomien. Ethereum je druhá najväčšia kryptomena podľa trhovej kapitalizácie, čo je dôkazom toho, aká je obľúbená a spoľahlivá.
Ethereum sa odlišuje od ostatných kryptomien vďaka svojej prispôsobivosti. Ethereum je platforma, ktorá umožňuje vývojárom vytvárať nad ňou decentralizované aplikácie (dApps), zatiaľ čo Bitcoin sa väčšinou používa ako úložisko bohatstva a médium obchodu. Výsledkom je, že Ethereum môže byť použité na rôzne účely, vrátane sociálnych sietí, hier a decentralizovaných financií (DeFi).
 

Big Eyes Coin: Mačka, ktorá sa prediera ku korune
Nakoniec tu máme Big Eyes Coin (BIG), najnovšiu mačku v bloku. Aj keď je tento meme token z predpredaja v plienkach, má potenciál byť fantastickou investíciou do roku 2023. Možnosť značných ziskov je jednou z hlavných výhod investovania do novej mince, akou je Big Eyes Coin.
Na zvýšenie množstva finančných prostriedkov vstupujúcich do ekosystému DeFi a zvýšenie vedomostí spotrebiteľov o trhu DeFi spoločnosť Big Eyes Coin aktívne podporuje DeFi. Bol vyrobený pomocou platformy Ethereum.

 

 


Ochrana oceánov je jednou z hlavných priorít Big Eyes Coin. Big Eyes Coin šetrí 5 % všetkých tokenov ako otvorená charitatívna peňaženka pre organizácie, ktoré podporujú ochranu oceánov.
Aj keď s investovaním do nových mien vždy existuje riziko, existuje aj potenciál veľkých výnosov, ak sa mena rozbehne. Ďalšou výhodou investovania do tejto meny je možnosť včasného vstupu na novú menu, ako je Big Eyes Coin.
Hodnota mince môže prudko vzrásť, pretože sa stáva známejšou a priťahuje viac investorov. To znamená, že ak si dnes kúpite Big Eyes Coin, môžete z toho v budúcnosti profitovať.

Získanie novej kryptomeny, ako je Big Eyes Coin, spolu so známejšími, ako sú Bitcoin a Ethereum, môže byť múdry finančný krok. Môžete rozložiť svoje riziko a prípadne zvýšiť svoje odmeny diverzifikáciou svojho portfólia a investíciami do množstva rôznych mincí.

 

Big Eyes Coin (BIG)

Predpredaj: https://buy.bigeyes.space/

Webstránka: https://bigeyes.space/

Telegram: https://t.me/BIGEYESOFFICIALreklama


Zdroj: WPRO / Miro

Foto:  WPRONašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok