Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
25. okt. 2020Aurel
BratislavaBratislava 14°
Biblia
TV program
Moje Netky
Ilustračné foto
Ilustračné foto
18.06.2017 12:32 Zaujímavosti
Najbizarnejšie zážitky rozvážačov pizze
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
18.06.2017 12:32 Zaujímavosti

Najbizarnejšie zážitky rozvážačov pizzeDoniesť pizzu, vziať si od zákazníka peniaze a v pokoji odísť. Tak vyzerá denná rutina rozvážačov obľúbeného talianskeho pokrmu. Nie vždy to ale prebieha tak hladko. Poslíčkovia sa niekedy stretávajú so skutočne bizarnými príhodami, ktoré ich niekedy pobavia, inokedy im však neostane nič iné len zavolať políciu. So svojimi príbehmi sa pár odvážlivcov zverilo na sociálnej sieti Reddit. O tých najzaujímavejších informoval server Business Insider.


Pohodlnej možnosti nechať si doviezť pizzu až domov využíva čoraz viac ľudí. Kým pre vás to je možno jedna z najväčších radostí v živote, pracovníci rozvozu už tak nadšení byť nemusia. Ukázala to diskusia na sociálnej sieti Reddit, ktorá je obľúbená hlavne v Spojených štátoch. Mnohí z vodičov sú v strese zakaždým, keď klopú na cudzie dvere. Tu sú tie najstrašidelnejšie príhody, ktoré v práci zažívajú.

 

Nahota

Hoci sa to môže stať neuveriteľné, podľa jedného z užívateľov sociálnej siete nie sú nahí zákazníci žiadnou výnimkou. "Nikdy to nie je príjemný zážitok," píše anonym pod prezývkou Key103. "Mali sme zoznam nevhodných adries, kde sa to dialo pomerne často," dodáva a k jeho tvrdeniu sa pridávajú aj ďalšie. Čo by však za "obyčajného" nahého zákazníka dal užívateľ pod nickom Simonfenix. Ten sa zveril s naozaj šokujúcim zážitkom, kedy prišiel k dverám a miesto, aby mu niekto otvoril, všimol si, že z otvoru určeného pre vhadzovanie poštových listov vykukuje pánske prirodzenie. "Myslel som, že je to imitácia, kým sa to nepohlo ... Pomyslel som na to, že to udriem krabicou od pizze. Namiesto toho som to vyfotil a zavolal políciu, " píše rozhorčený rozvozca, ktorý navyše dostal vynadané od šéfa, že tam pizzu nenechal a nevzal si peniaze.