Anketa Netky.sk: Ktorú stranu by ste volili v parlamentných voľbách 2020 ?


volby
Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
14. dec. 2019Branislava
BratislavaBratislava 10°
Biblia
TV program
Moje Netky
Morgan Freeman
Morgan Freeman
01.09.2019 10:47 Film
Morgan Freeman si zahrá v historickej akčnej snímke
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
01.09.2019 10:47 Film

Morgan Freeman si zahrá v historickej akčnej snímkeBRATISLAVA - Americký herec a režisér Morgan Freeman sa predstaví v novom historickom akčnom filme Panama. Snímka Daniela Adamsa prinesie príbeh bývalého príslušníka americkej námornej pechoty v Paname v roku 1989, ktorého jeho bývalý veliteľ pošle uzavrieť veľmi hodnotnú dohodu s nedôveryhodnými protivníkmi.


Aby misiu dokončil, bude musieť bojovať s nájomnými vrahmi, dvoriť ženám a rokovať s nepriateľom a to všetko počas miestnej občianskej vojny. Osemdesiatdvaročný rodák z Memphisu stvárni spomínaného veliteľa Starka. Roly hlavného hrdinu Beckera sa ujme Frank Grillo.

Adams sa okrem réžie podieľal aj na scenári filmu. Ten napísal spolu s Williamom R. Barberom. Snímka je inšpirovaná skutočnými udalosťami. Produkcia Panamy sa začne v novembri.