Mladá Boleslav do semifinále Českého pohára, Ďuriš strelil dva góly

NETKY.SK • 14 Apríl 2015, 19:25 • 2 min

PRAHA - Slovenský útočník Michal Ďuriš pomohol dvoma gólmi Mladej Boleslavi k postupu do semifinále Českého pohára vo futbale.

Hráči FK zdolali v utorňajšej odvete štvrťfinále na domácom štadióne Slovácko 5:3. Prvý duel oboch súperov sa skončil nerozhodne 2:2.

Ďuriš najprv v 75. minúte napálil po rohu odrazenú loptu pod brvno a v 90. minúte využil prihrávku kapitána Lukáša Mageru. V drese hostí si presný zásah pripísal jeho krajan Tomáš Košút.

Český pohár - odvety štvrťfinále:

Mladá Boleslav – Slovácko 5:3 (1:1)

/prvý zápas 2:2, postúpila M. Boleslav/

Góly: 21. a 65. Wágner (druhý z 11m), 75. a 90. ĎURIŠ, 54. Skalák - 41. Trávník, 77. KOŠÚT, 90.+2 Diviš

/Prvý zápas 1:3, postúpil Liberec/

Góly: 66. BREZNANÍK, 88. Pavelka, ČK: 89. Matoušek, 90. Kubáň (obaja Třinec)

/Breznaník celé stretnutie+gól+ŽK, Ďubek celé stretnutie, Bakoš od 55. min – Ceplák celé stretnutie, Dedič od 35. min/