Béla
Bugár

Zuzana
Čapútová

Eduard
Chmelár

Gabriela
Drobová

Štefan
Harabin

Marian
Kotleba

Milan
Krajniak

František
Mikloško

Rober
Mistrík

Róber
Švec

Bohumila
Tauchmannová

Juraj
Zábojník

Oskar
Fegyveres


Odosielam na server ...

Vedeli ste, že na stránke Netky.sk existuje možnosť zobrazovať iba pozitívne správy? Ak nemáte chuť čítať o násilí, ľudskom nešťastí či katastrofách, zapnite si Filter pozitívnych správ a dozviete sa všetko pozitívne, čo sa okolo nás deje.

OK, rozumiem
17. jan. 2019Nataša
BratislavaBratislava
Biblia
TV program
Moje Netky
Dr. Rodney Howard-Browne
Dr. Rodney Howard-Browne
05.11.2018 14:41 Kultúra
Mimoriadny večer Ducha Svätého v Bratislave
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
loader
ZOBRAZIŤ VIAC
05.11.2018 14:41 Kultúra

Mimoriadny večer Ducha Svätého v BratislavePremýšľal si už veľakrát o Bohu a túžil zažiť jeho dotyk? Hľadal si Boha z celého svojho srdca a nikdy nezažil jeho blízkosť? Možno práve piatkový večer Ti pomôže, aby si našiel Boha a osobne sa s Ním stretol.


Významný kazateľ Dr. Rodney Howard-Brown, ktorý je známy ako muž pôsobiaci v Božej moci, návštívi v piatok 09.11.2018 o 18:30 Bratislavu. Na jeho špeciálnych podujatiach ľudia zažívajú uzdravenia zo všetkých možných chorôb, ktoré sú sprevádzané nadprirodzeným dotykom Ježiša Krista, ktorý uzdravuje dokonca aj ľudí zo psychickými chorobami.

 

Dr. Rodney Howard-Browne je jednou z popredných osobností moderných kazateľov hnutia Ducha Svätého posledných desaťročí. Počas svojho pätnásťdňového turné s názvom Europe Ablaze navštívi aj hlavné mesto Slovenska.

 

Dr. Howard-Browne bol jedným z iniciátorov a hlavných predstaviteľov „novej vlny Ducha Svätého“, ktorá sa začiatkom 90. rokov rozšírila po svete ako tzv. torontské požehnanie a spôsobila množstvo lokálnych prebudení, oživenie duchovného života a dynamický rast zborov na všetkých kontinentoch.

 

 

Video pozvánka Dr. Rodney Howard-Browna

 

 

Bližšie info o podujatí nájdete TU! 

 

Dr. Rodney s manželkou Adonicou usporiadali 10. júla 2017 vo Washingtone niekoľkodňovú evanjelizačnú kampaň, vzdialenú iba necelých 500 metrov od Bieleho domu. Počas posledného dňa tejto kampane mali príležitosť stráviť deň v Bielom dome. So skupinou 25 ďalších Božích služobníkov boli pozvaní do Oválnej pracovne navštíviť prezidenta Trumpa. Bol to neskutočne silný moment. Videli, ako sa protestantskí, evanjelikálni a letniční vodcovia zišli s cieľom modliť sa za prezidenta Spojených štátov amerických. Prezident Trump bol otvorený a vďačne prijal ich modlitby.

 

Keď stál v Oválnej pracovni, požiadali Dr. Rodneyho, aby sa pomodlil za prezidenta Trumpa. Modlil sa za jeho ochranu, za Božiu múdrosť preňho a za to, aby boli zlí ľudia vyťatí a vykorenení. Nebola to dlhá modlitba, bola to horlivá modlitba zo srdca. Keď Dr. Rodney odišiel z Oválnej pracovne, úspešne spustil modlitebnú iniciatívu za prezidenta Trumpa, ktorá prebieha 24 hodín denne, 7 dní v týždni.reklama


Zdroj: netky MS

Foto:  InternetNašli ste chybu, alebo máte tip na zaujímavý článok? Napíšte nám na redakcia@netky.sk

ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto
ilustračné foto

Diskusia

Komentáre


Na tento článok reagovalo
užívatelia: 0 komentáre: 0

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
ZOBRAZIŤ VIAC
loader
loader
Kliknutím zavriete
Obrázok