Meszároš v predĺžení rozhodol, Chára 0+1, Halák inkasoval len raz

NETKY.SK • 19 Január 2011, 08:30 • 2 min

Druhý gól v prebiehajúcom ročníku zámorskej NHL vsietil slovenský hokejista Andrej Meszároš. V noci na stredu ním obranca Philadelphie v dueli s Washingtonom rozhodol o víťazstve "letcov" 3:2 v predĺžení, gól dosiahol Meszároš v 62. minúte.Vo skvelej forme hrá Zdeno Chára. Po hetriku do siete Caroliny sa bodovo, hoci tentoraz nie tak výrazne, presadil charizmatický kapitán Bostonu aj v "odvete" na druhý deň. Jeho tím zdolal "hurikány" tesne 3:2, Chára si pripísal bod za asistenciu. Dvadsaťšesť z celkového počtu 27 striel zlikvidoval brankár Jaroslav Halák, ktorý bol ústrednou postavou duelu St. Louis - Los Angeles (2:1).