Medzi desiatkou najlepších brankárskych zásahov týždňa sú aj tri slovenské

NETKY.SK • 21 November 2012, 07:59 • 2 min

Medzi desiatkou najlepších brankárskych zásahov týždňa sú aj tri slovenské - Hokej Zákroky trojice slovenských gólmanov, pôsobiacich v Kontinentálnej hokejovej lige, si vyslúžili miesto v desiatke najlepších brankárskych akcií uplynulého týždňa. Deviaty n

Zákroky trojice slovenských gólmanov, pôsobiacich v Kontinentálnej hokejovej lige, si vyslúžili miesto v desiatke najlepších brankárskych akcií uplynulého týždňa.
      Deviaty najkrajší zákrok predviedol Ján Laco z Donbassu Doneck, ktorý eliminoval strely hokejistov Salavatu Julajev Ufa zblízka. "Osmičku" si vyslúžil brankár Slovana Bratislava Jaroslav Janus za zákroky v zápase proti Atlantu Mytišči, v ktorom si udržal čisté konto.
      Tretí najkrajší zásah po novembrovej reprezentačnej prestávke predviedol podľa hodnotenia ligy ďalší gólman Slovana Branislav Konrád, ktorý dvakrát v prvej tretine zápasu proti Lokomotivu Jaroslavľ ekvilibristicky vygumoval hráčov súpera, Slovan však duel prehral 0:4.