Marcel Hossa sa podieľal gólom na vysokom víťazstve Rigy

NETKY.SK • 21 September 2013, 18:38 • 2 min

MOSKVA - Tridsaťjedenročný útočník strávil na ľade takmer dvadsať minút a počas stretnutia ohrozil bránku Podolsku iba raz.

Slovenský reprezentačný brankár Rastislav Staňa neuspel s tímom CSKA Moskva v sobotňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Torpedu Nižnyj Novgorod a nezabránil domácej prehre 1:2.
Tridsaťtriročný brankár odchytal v drese CSKA celé stretnutie, inkasoval dva góly a pripísal si 20 úspešných zásahov.
Ďalší Slovák Marcel Hossa naštartoval Dinamo Riga otváracím gólom duelu v 12. minúte za víťastvom proti Víťazu Podolsk. Tridsaťjedenročný útočník strávil na ľade takmer dvadsať minút, počas stretnutia ohrozil bránku Podolsku iba raz a bol z toho gól. Lotyšský zástupca v KHL zvíťazil napokon 6:1.

KHL - sobota: CSKA Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) Góly: 7. Grigorenko - 18. Salminen, 52. Potapov Dinamo Riga - Víťaz Podolsk 6:1 (2:0, 3:1, 1:0) Góly: 12. HOSSA, 18. Robinson, 23. Cibulskis, 32. Niživijs, 38. Szczechura, 56. Szczechura – 27. Malevič