ManUtd natiahol sériu bez prehry po remíze 1:1 so Stoke City v 20. kole

NETKY.SK • 1 Január 2015, 15:56 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United natiahli v 20. kole svoju šnúru bez prehry v Premier League už na 10 zápasov, hoci v novoročnom stretnutí "len" remizovali na trávniku Stoke City 1:1.

Na vedúci gól domáceho Ryana Shawcrossa z 2. minúty odpovedal ešte v prvom polčase kolumbijský kanonier v službách "červených diabov" Radamel Falcao.

V uplynulých štyroch dueloch si zverenci Louisa van Gaala body delili až trikrát, pričom všetky nerozhodné výsledky dosiahli na ihriskách súperov. Z 3. priečky v tabuľke strácajú na mestského rivala zo City už šesť bodov, na vedúcu Chelsea Londýn ešte o tri viac.