ManCity zdolal Liverpool 3:1, Škrtel odohral celý zápas

NETKY.SK • 26 August 2014, 08:51 • 2 min

LONDÝN - Futbalisti anglického majstra Manchestru City triumfovali v šlágri 2. kola Premier League nad FC Liverpool 3:1.

Najväčšiu zásluhu na triumfe domácich mal útočník Stevan Jovetič, ktorý zaznamenal dva góly. Skóre stretnutia otvoril pred polčasovou prestávkou a v 55. minúte zvýšil na 2:0, keď zužitkoval presnú prihrávku Samira Nasriho. Zásluhou striedajúceho Sergia Agüera sa dostalo City v 69. minúte už do trojgólového vedenia. Argentínsky útočník bol pritom na ihrisku ledva jednu minútu. Hostia sa tešili z jediného presného zásahu po vlastnom góle Pabla Zabaletu.

Celý duel odohral slovenský reprezentant Martin Škrtel (Liverpool). V drese "The Reds" ešte nenastúpil Mario Balotelli, taliansky útočník len v pondelok skompletizoval svoj prestup z milánskeho AC.