Manchester United vrátil Barcelone prehru v repríze finále LM

NETKY.SK • 1 August 2011, 08:44 • 2 min

Manchester United vrátil Barcelone prehru v repríze finále LM - Futbal Futbalisti anglického Manchestru United zvíťazili v noci na nedeľu v prípravnom zápase nad španielskym klubom FC Barcelona 2 1. ervení diabli v repríze májového finále Ligy majstrov vr

Futbalisti anglického Manchestru United zvíťazili v noci na nedeľu v prípravnom zápase nad španielskym klubom FC Barcelona 2:1. "Červení diabli" v repríze májového finále Ligy majstrov vrátili Barcelone prehru 1:3 zásluhou gólov Michaela Owena a Naniho, v drese "Blaugrana" skóroval Thiago Alcantara.
      Zápas v rámci predsezónneho turnaja World Football Challenge sa odohral na FedEx Field pred zrakmi 81.827 divákov, čo bola historicky najvyššia návšteva futbalového zápasu na tamojšom štadióne. Úvodný gól stretnutia strelil portugalský krídelník Nani v 22. minúte, na ktorý po zmene strán v 70. minúte odpovedal Alcantara. Víťazstvo na stranu účastníka Premier League strhol Owen, ktorý prekonal súperovho brankára Victora Valdeza po ideálnej prihrávke Toma Cleverlyho.